از اسکاچ برایت به جای لیف حمام استفاده کنید

شستن ظروف با دست و اسکاچ برایت کاملاً یک کار طاقت فرسا است، صرف نظر از اینکه یک راهب بودایی آن ظروف را معجزه می‌خواند یا یک مقاله‌نویس توصیه می‌کند که به این مراسم متمایل شوید.
من سهم خود را از ظرفشویی های صنعتی انجام داده ام، وان های پر از بشقاب های خمیده را به چاله های ظرف در کافه ها و کمپ های تابستانی برمی گردم.

من همچنین بدون ماشین ظرفشویی در آشپزخانه خودم در بیشتر زندگی بزرگسالی ام زنده مانده ام به استثنای چند مورد اجاره.

برای بسیاری، شستن ظروف با دست یک ضرورت است، چیزی که مانع از آن می شود تا بتوانید به وعده غذایی بعدی یا به معنای واقعی کلمه هر چیز دیگری بروید.

سیم ظرفشویی

در طول سال‌ها، آموخته‌ام که چند ابزار و تکنیک می‌توانند به آسان‌تر و کارآمدتر کردن کار کمک کنند لذت‌بخش‌تر خواهد بود.

  • اسفنج: برای تمیز کردن روزانه، من عاشق اسفنج اسکرابر Jetz-Scrubz هستم . نقاطی که دسترسی به آن‌ها سخت است، نیاز به یک مجموعه برس بطری دارند، مانند ست تمیز کردن بطری آب OXO Good Grips . و برای شستشوی سنگین تر، ما اسفنج اسکراب سنگین Scotch-Brite را دوست داریم .
  • صابون: ما مایع ظرفشویی نسل هفتم را توصیه می کنیم زیرا چربی و روغن را از بین می برد. همچنین بدون عطر و مقرون به صرفه است.
  • قفسه ظروف: یک قفسه ظروف عالی یک تغییر دهنده بازی است. راهنمای ما برای قفسه های ظرف شامل چندین گزینه است، بنابراین می توانید بر اساس اندازه خانه و فضای پیشخوان خود انتخاب کنید.
  • درپوش تخلیه: برای گرفتن ضایعات مواد غذایی و همچنین وصل کردن سینک برای شستن یا آبکشی ظروف، من OXO Good Grips 2-in-1 Sink Strainer Stopper را دوست دارم .
  • وان ظرف شویی : وان ظرفشویی به شما امکان می دهد ظروف را محکم کنید و همه آنها را یکجا بشویید، حتی اگر سینک دوبل ندارید.
  • دستکش: اگر می‌خواهید از دستان خود محافظت کنید، لسلی استاکتون، نویسنده ارشد Wirecutter، دستکش ظرفشویی Glam-Gloves را دوست دارد . شما همچنین می توانید یک جفت بدون لاتکس مانند دستکش فوق العاده راحتی کلروکس را انتخاب کنید.
  • حوله ظرفشویی: برای خشک کردن ظروف قبل از قرار دادن آنها با دست، از مجموعه ای از حوله های جاذب و بادوام مانند حوله های همه منظوره ویلیامز سونوما استفاده کنید. برای حوله‌های بیشتر با قیمت پایین‌تر، دستشویی‌های کم‌شکل Utopia Towels Kitchen Bar کار را انجام می‌دهند.