از تلویزیون سامسونگ 49 اینچ جدید برای ساخت قایق استفاده کنید

مهمتر از همه، یک تلویزیون هوشمند یک تلویزیون باقی می ماند، اما با یک گزینه “راحتی”.

شما عمدتاً از آن برای تماشای محتوای ویدیویی در اصل مشاهده سفارشی استفاده خواهید کرد. 

جدیدترین مدل‌ تلویزیون سامسونگ 49 اینچ جدید امکان دسترسی به کانال‌های تلویزیونی مختلف را در بازپخش فراهم می‌کنند تا برنامه‌ها را یک هفته پس از پخش پیدا کنید. 

تغییر زمان به شما امکان می دهد یک برنامه را متوقف کنید، حتی اگر به صورت زنده پخش شود! با فشار ساده دکمه روی کنترل از راه دور و تلویزیون هوشمند به طور خودکار برنامه را ضبط می کند.

 اگر نتوانستید چیزی را پیدا کنید که رضایت شما را جلب کند، خدمات VOD (ویدیو در صورت تقاضا) مانند Be tv را در نظر بگیرید.

 به شما امکان دسترسی به کاتالوگ گسترده ای از انواع محتوا را می دهد. به برنامه‌های Netflix، YouTube یا Amazon Prime Video اشاره نکنیم که به شما امکان می‌دهند سریال‌های مورد علاقه‌تان را بدون سوزاندن زانوهایتان با لپ‌تاپ متعادل تماشا کنید.

تلویزیون شما دیگر از پخش زنده راضی نیست: به یک پلتفرم سرگرمی تعاملی واقعی تبدیل می شود!

یکی از مزیت های اصلی تلویزیون های هوشمند این است که کاتالوگ برنامه های آنها را در اختیار دارید. از طریق سیستم عامل خود، تعداد بسیار زیادی برنامه سرگرمی ویدیویی (Netflix، Youtube، و غیره) و همچنین بسیاری دیگر را در دسترس دارید.

 ویجت های آب و هوا، شبکه های اجتماعی، به غیر از برنامه های پخش موسیقی (Spotify، Deezer، و غیره) که می توانید با توجه به کیفیت صدای فعلی تلویزیون های هوشمند کاملاً از آنها لذت ببرید!

 برخی از تلویزیون‌ها به لطف اضافه شدن دوربین، برنامه‌های تماس ویدئو کنفرانس را نیز ارائه می‌کنند. همه این برنامه ها در فروشگاه های برنامه موجود هستند: Samsung Apps TV، LG TV Apps، Viera Connect Apps (Panasonic) و غیره. 

دسترسی به این پورتال را در صفحه اصلی یا در منوی تلویزیون خود خواهید یافت.

طبق تعریف، تلویزیون هوشمند تلویزیونی است که به اینترنت متصل است. پس چرا آن را از طریق مرورگر اینترنت خود به یک صفحه کامپیوتر ساده تبدیل نکنید؟ 

می توانید به راحتی از آن برای گشت و گذار، تماشای ویدیوهای آنلاین، مدیریت صندوق پستی خود و غیره استفاده کنید. 

همه اینها مستقیم از روی کاناپه! و یک رسانه دیگر (و اندازه!) برای دسترسی به بسیاری از لذت های اینترنت.