از فوم برای تخت استفاده کنید تا از قوای جسمی بالایی برخوردار شوید

محصولات مموری فوم سالهاست که در دنیا محبوبیت دارند. زیرا تشک‌ها و بالش‌های پر شده با مموری فوم از راحتی و مراقبت بی‌نظیری برخوردار هستند.

چرا که برترین برند دنیا TEMPUR (Tempel، همچنین به نام Tempur) شناخته می‌شود، تشک‌ها و بالش‌های مموری فوم الگوی خواب انسان (دنیا) را تغییر می‌دهد.

آنهابه عنوان مصرف کنندگان معمولی اطلاعات کمی در مورد مموری فوم دارند و احساس رمز و راز آن را دارند. در واقع، مموری فوم تنها یکی از انواع فوم پلی یورتان فوم برای تخت است که معمولاً به عنوان اسفنجی گفته می شود.

اما برخی از مواد افزودنی خاص را در فرآیند تولید اضافه می کند. مانند پلی‌ال پلی‌اتر اصلاح‌شده، c ell-opener ، روغن سیلیکون خاص و غیره.

فوم برای تخت

انواع مختلفی از مواد پلی یورتان وجود دارد، از جمله فوم سفت، فوم نرم، فوم نیمه سفت، پوست خالص و الاستومرهای میکروسلولی و غیره، فوم حافظه دار با افزودن برخی افزودنی های خاص با ویسکوالاستیسیته، فوم نرم خاصی است که مواد اولیه اولیه آن تفاوت چندانی با آنها ندارد.

مواد اولیه اسفنجی معمولی، فقط برخی از مواد افزودنی خاص اضافه شده است. بنابراین، تفاوت بین فوم حافظه و اسفنج معمولی چیست؟

تفاوت اساسی این است که مموری فوم هم الاستیک و هم چسبناک است، یعنی زمان بازگشت . در حالی که اسفنج معمولی فقط الاستیک دارد و هیچ چسبناکی ندارد.

 علاوه بر این، ویژگی حسگر دمای M emory foamha در حالی که اسفنج معمولی نه، همه این ویژگی‌های فیزیکی منحصربه‌فرد دنیایی از تفاوت بین فوم حافظه و اسفنج معمولی را نشان می‌دهند.

تشک اسفنجی معمولی معمولاً از مواد اسفنجی پلی اورتان استفاده می‌کند که دارای انعطاف‌پذیری ، نفوذپذیری و نسبت بار فشاری بالا است.

برخی از فوم‌های نسوز یا پنبه مقاوم در برابر شعله نیز دارای مقاومت خوبی در برابر آتش سوزی نسبت به عملکرد حرارتی هستند.

پیری، پیری مرطوب و خستگی ورزشی نیز خوب است، می تواند به طور گسترده در بسیاری از محصولات استفاده شود، به ویژهبرای تشک های اسفنجی، اسفنج مبل، مبلمان، لوازم جانبی اسفنج و غیره.

برخی از تشک های فومی که تشک های اسفنجی نیز نامیده می شوند، بسیار نرم و سبک هستند، مخصوصا برای افرادی که اغلب حرکت می کنند مناسب هستند.

 تغییر شکل نقص آسان است، بنابراین در هنگام انتخاب مجدداً آزمایش فشار ادلی مورد نیاز است. به راحتی افت نمی کند و به سرعت باز می گردد تشک فوم خوب است.