با دستگاه گریل کاراجا سبزی های خورشی خود را بپزید

Traeger انقلابی در بازی کباب کردن ایجاد کرد، زمانی که بیش از 30 سال پیش به دنیا کباب‌های گلوله‌ای چوبی را معرفی کردند.

 اگرچه دیگر شرکت‌های کباب‌پزی گلوله‌های چوبی ظاهر شده‌اند، اما Traeger هنوز هم یک شرکت سخت است، به خصوص وقتی که گریل پلت Traeger Ironwood 650 را در نظر بگیرید.

برای سوخت دستگاه گریل کاراجا، آن را به یک پریز وصل می‌کنید، سپس گلوله‌های چوب سخت را به قیف اضافه می‌کنید، که سپس به مارپیچ منتقل می‌شوند و در آنجا مشتعل می‌شوند.

 گلوله‌های چوب سخت طعم چوب دودی فوق‌العاده‌ای را برای سبزیجات و گوشت‌ها فراهم می‌کنند که نمی‌توانید با گریل‌های گازی به آن دست پیدا کنید. اگر می خواهید طعم دودی تندتر باشد، دکمه Super Smoke Mode را بزنید. 

برای حفظ آتش، یک فن گرما و دود را به گردش در می‌آورد، در حالی که یک سینی چکه‌کننده چربی و سایر چکه‌ها را می‌گیرد تا شعله ادامه یابد و از شعله‌ور شدن گرما جلوگیری شود.

با ظرفیت پخت و پز 650 اینچ مربع، می توانید هشت مرغ کامل، شش ته گوشت خوک یا پنج قفسه دنده را در یک زمان قرار دهید. ویژگی های تکنولوژیکی این Traeger Ironwood 650 نیز واقعاً چشمگیر است.

به عنوان مثال، هنگامی که دما را تنظیم کردید، گریل آن دما را برای شما حفظ می کند. به‌علاوه، به وای‌فای و پروب گوشت داخلی مجهز شده است، بنابراین می‌توانید دمای داخلی غذا و کباب را روی گوشی خود کنترل کنید.

گریل Weber SmokeFire EPX6 STEALTH Edition به لطف سوخت های گلوله ای که پخت و پز مقرون به صرفه و کم هزینه ای را ارائه می دهد، طعم خوش دودی چوبی را که از یک گریل می خواهید، ارائه می دهد. 

Z Grills ZPG-450A دارای صفحه‌ای هوشمند است که می‌تواند از 200 تا 600 درجه فارنهایت بچرخد و به شما امکان می‌دهد با حرارت بالا بپزید و در انتهای پایین نیز دود کنید و برشته کنید.

 همچنین بدون تعمیر و نگهداری، ساعت‌ها به کار خود ادامه می‌دهد و می‌توانید با استفاده از برنامه Weber CONNECT از راه دور آن را بررسی کنید، که همچنین به شما امکان می‌دهد کاوشگر را بررسی کنید و دما را برای پیش گرمایش آسان تنظیم کنید.