با شلوار نیم بگ زنانه پرده های عید خود را بدوزید

خواه برای یک تعطیلات آخر هفته در کابین بسته بندی کنیم یک سافاری یک هفته ای، یا چند هفته سرگردانی در اروپا، به یک جفت شلوار نیم بگ خوب در چمدان خود نیاز داریم. 

به هر حال، بهترین شلوار نیم بگ زنانه سبک وزن هستند، به سختی اتاقی را در کیف دستی یا آخر هفته اشغال می کنند و می توان آنها را برای چندین موقعیت استفاده کرد.

در هواپیما، برای خواب، هنگام کار، یا زیر لباس در یک روز سرد آن‌ها همچنین تقریباً با هر نوع تاپ ست می‌شوند و به ما کمک می‌کنند فقط کمی بیشتر از شلوار نیم بگ احساس کنیم.

ما از ویراستاران Traveler نظرسنجی کردیم تا بفهمیم کدام شلوار نیم بگ مشکی جزئی از لباس مسافرتی آنهاست.

شلوار

در زیر، 23 مورد از بهترین شلوار نیم بگ برای زنان، خواه به دنبال یک ست برای هوای سرد باشید، یک جفت ضد چمباتمه که می‌توانید با آن ورزش کنید، یا فقط یک ساق بسیار نرم برای استراحت.

دور و بر، شلوار نیم بگ دوست دختر مورد علاقه مسافران استسردبیران استفانی وو، سردبیر سابق، آنها را «محکم‌ترین و ماندگارترین شلوارهای ساق» خود می‌خواند.

  خاطرنشان می‌کند که او سال‌ها آن‌ها را داشته است و هرگز قرص نمی‌خورند، و میزان مناسبی از شلوارهای بلند دارند. مگان اسپورل، سردبیر ارشد، در کلاس‌های یوگا و پیاده‌روی‌های روزانه با لباس‌های خود تمرین می‌کند.

 او اخلاق برند را نیز دوست دارد. لباس‌های اکتیو از نظر فراگیری راه درازی در پیش دارند، به‌خصوص در مورد سن‌ها و تیپ‌های بدنی مختلف، اما Girlfriend یک استثنای بزرگ در این فضا است اندازه‌های آن‌ها از XXS تا 6XL متغیر است، و مدل‌های آن‌ها واقعاً منعکس‌کننده انواع مختلف هستند.

از ما فقط به دنبال یک جفت ساق کامل هستیم. یکی دیگر از موارد مثبت هر جفت از 25 بطری پلاستیکی بازیافتی ساخته شده است.

 معاون مدیر اجتماعی جهانی مرسدس بلث می گوید که آنها “مقدار مناسبی از کشش و ساختار هستند. در حالی که مردیت کری، سردبیر سابق رزرواسیون سفر می‌گوید: «آن‌ها به‌طور باورنکردنی نرم هستند و به‌طور یکپارچه به بدن شما قالب می‌دهند، بنابراین شما تقریباً در پوست دوم هستید».