با چوب ام دی اف متری سفره عقد درست کنید

مبلمان ام دی اف با تخته فیبر با چگالی متوسط ​​ساخته می شود که یک کامپوزیت چوب مهندسی شده است.

این تخته‌ها از الیاف چوب سخت ساخته شده‌اند که با رزین‌های مصنوعی تحت دما و فشار بالا به هم متصل می‌شوند تا ورق‌هایی با ضخامت‌های مختلف ایجاد کنند.

از آنجایی که این تخته ها ظاهر چوب ام دی اف متری را تقلید می کنند، برای تولید مبلمانی که جایگزین چوب جامد و تخته سه لا می شوند، استفاده می شود. در اینجا چیزی است که شما باید در مورد مبلمان ام دی اف بدانید تا تصمیم بگیرید که آیا برای خانه شما مناسب است یا خیر.

از آنجایی که مبلمان ام دی اف از چوب باطله ساخته می شود، نه تنها سازگار با محیط زیست است، بلکه در مقایسه با مبلمان ساخته شده از چوب جامد یا تخته سه لا مقرون به صرفه تر است. از تخته های آن برای ساخت تخت خواب های سبک، کمد، میز، قفسه و غیره استفاده می شود.

چوب ام دی اف متری

مبلمان ام دی اف در کارخانه تولید می شود و می توان آن را با موادی مانند لمینت، روکش چوب واقعی یا رنگ اسپری تکمیل کرد. 

مواد هسته به دلیل عدم وجود هر گونه گره یا ترکش صاف است که منجر به یک روکش صاف می شود. از آنجایی که یک ماده همگن است و کار با آن آسان است، برای ایجاد اشکال جالب، ترکیب الگوهای سه بعدی، طرح های تزئینی و پانل های سوراخ دار مناسب است.

مبلمان ام دی اف به صورت آماده نصب هستند و معمولا در محل مونتاژ می شوند. بهترین بخش در مورد آن این است که فرآیند نصب تمیز، بدون گرد و غبار و بدون دردسر را تضمین می کند.

مبلمان ام دی اف برخلاف مبلمان چوب جامد یا تخته سه لا خیلی محکم و بادوام نیستند اما در برابر موریانه مقاوم هستند. باید با دقت رفتار کرد.

 در صورت آسیب دیدن، تعمیر آن دشوار است. توجه داشته باشید که کشوهای مبلمان ام دی اف نمی توانند وزن اضافی را تحمل کنند. حتی پیچ ها نیز می توانند به مرور زمان شل شوند و سفت کردن آنها ممکن است لبه های مبلمان را شکافته کند.