تلویزیون سامسونگ 65 اینچ بانه با بالاترین قیمت به فروش می رسد

از زمانی که سامسونگ اولین تلویزیون های هوشمند خود را در سال 2008 معرفی کرد، هر سال نحوه دسترسی و استفاده از برنامه های سامسونگ را از طریق سیستم منوی روی صفحه تلویزیون به نام Smart Hub تنظیم می کند.

دکمه تلویزیون سامسونگ 65 اینچ بانه روی کنترل از راه دور وجود ندارد، بنابراین بلافاصله مشخص نیست که چگونه برنامه را در تلویزیون های هوشمند سامسونگ پیدا کنید. در اینجا چند نکته برای خرید، دانلود و استفاده از برنامه های سامسونگ آورده شده است.

در اینجا مروری بر پلتفرم Samsung Apps و برخی از اطلاعات آرشیو شده ای است که ممکن است تلویزیون های هوشمند قبلی هنوز هم داشته باشند.

برای اطلاعات بیشتر در مورد تلویزیون هوشمند سامسونگ خود، لطفاً به دفترچه راهنمای چاپ شده برای تلویزیون Smart Hub یا دفترچه راهنمای الکترونیکی که می توانید مستقیماً روی صفحه تلویزیون خود به آن دسترسی داشته باشید (تلویزیون های دارای Smart Hub) مراجعه کنید.

تلویزیون سامسونگ 65 اینچ بانه

هنگامی که در تلویزیون خود وارد حساب سامسونگ خود می شوید، می توانید به برنامه هایی دسترسی داشته باشید که برای محتوا یا گیم پلی نیاز به پرداخت دارند.

اولین کاری که باید هنگام راه اندازی تلویزیون سامسونگ برای اولین بار انجام دهید، باز کردن تنظیمات برای تنظیم حساب سامسونگ است.

از سال 2015، سامسونگ سیستم عامل تایزن را به عنوان پایه رابط هاب هوشمند معرفی کرد و به همه ویژگی های تلویزیون از جمله نحوه مشاهده و دسترسی به برنامه های سامسونگ دسترسی داشت.

با این سیستم وقتی تلویزیون را روشن می کنید، منوی اصلی در پایین صفحه ظاهر می شود. اگر نه، دکمه هوم یا دکمه هاب هوشمند را روی ریموت فشار دهید.

صفحه اصلی (Smart Hub) شامل دسترسی به تنظیمات کلی تلویزیون، منابع (اتصالات فیزیکی)، خدمات کابلی و ماهواره ای و یک مرورگر وب است. با این حال، برنامه های از پیش نصب شده (Netflix، YouTube، Hulu، و غیره) و مجموعه ای با برچسب Apps را نیز نشان می دهد.

با انتخاب برنامه‌ها به منویی می‌روید که نسخه‌های تمام صفحه برنامه‌های از پیش بارگذاری‌شده را نمایش می‌دهد. دسته‌ها نه تنها شامل برنامه‌های از پیش نصب‌شده، بلکه دانلود، نصب و قرار دادن آن‌ها در منوی برنامه‌های من و نوار انتخاب صفحه اصلی هستند.

در زیر دسته‌های برنامه‌های من ، اگر برنامه در یکی از دسته‌هایی که می‌خواهید اضافه کنید ظاهر می‌شود ، روی نماد برنامه کلیک کنید. این شما را به صفحه نصب آن برنامه می برد. این صفحه اطلاعاتی درباره ویژگی‌های برنامه و نمونه‌هایی از اسکرین‌شات‌ها ارائه می‌کند که برنامه را در عمل نشان می‌دهد