حوله تن پوش kenzo تاول های بدن را از بین می برد

جزء لاینفک جهیزیه حوله هایی با رنگ ها و طرح های مختلف است. 

اینها قطعاتی هستند که شما را به یاد این روزهای زیبای شستن دست ها و بعد از حمام می اندازد که تا سالیان متمادی از آن ها استفاده خواهید کرد، هم با آن هایی که نمی توانید مقاومت کنید و هم آن هایی که هدیه می گیرید. بنابراین چگونه یک حوله انتخاب کنیم؟

البته شما می خواهید حوله تن پوش kenzo بخرید که احساس نرمی و لوکسی داشته باشند. پس ضخامت و ابعاد آن چقدر باید باشد؟

آیا باید رنگ های روشن را انتخاب کنید یا رنگ های تیره؟ آیا باید یک ست حوله بخرید یا قطعات مختلف را ترکیب کنید؟ قبل از شروع خرید، حتما این راهنما را بخوانید، جایی که ما تمام اسرار حوله را به اشتراک می گذاریم.

حوله تن پوش kenzo

اولویت نوع پارچه در نحوه انتخاب راهنمای حوله. حوله نخی یا کتان؟ حوله بامبو یا موسلین؟ کدام نوع پارچه سالم تر و ماندگارتر است؟ در اینجا چند نوع حوله وجود دارد که ممکن است هنگام خرید با آنها روبرو شوید: 

ما با شاید رایج ترین نوع شروع می کنیم: حوله های نخی. وقتی صحبت از حوله های نخی می شود اولین چیزی که به ذهن می رسد پنبه ترک است که دارای الیاف بلندی است که دوام و نرمی حوله را فراهم می کند.

 می توان گفت یکی از بهترین گزینه ها برای استفاده روزانه است. فراموش نکنید که همه حوله های نخی کیفیت یکسانی ندارند و در هنگام خرید حتما به بافت، ضخامت و وزن آن ها توجه کنید. 

اگر به دنبال محصولی سالم و سازگار با محیط زیست هستید، حوله های پنبه ای ارگانیک انتخاب مناسبی برای شما هستند. 

برای محصولات نساجی ارگانیک که فاقد آفت کش هستند و از بیماری های پوستی مانند آلرژی و سرطان جلوگیری می کنند، به دنبال گواهی GOTS (استاندارد جهانی نساجی ارگانیک) بر روی برچسب حوله ای باشید که می خرید.