دستگیره کابینت لوکس که با لمس آن آینده را می بینید

دستگیره ها را می توان روی هر دو درب کابینت کشو قرار داد. دستگیره‌های کابینت که بر روی درب نصب می‌شوند، در طرف مقابل لولای درب معمولاً 2-½ اینچ تا 3 اینچ از گوشه پایین درب برای کابینت‌های بالایی قرار می‌گیرند.

در حالی که روی کابینت های پایه دستگیره ها معمولاً 2-½ اینچ تا 3 اینچ از گوشه بالایی در قرار می گیرند.

وقتی صحبت از قرار دادن دستگیره کابینت لوکس برای کشوهای زیر 24 سال می شود، معمولاً دستگیره ها در مرکز قرار گرفته و کاملاً در وسط پانل کشو نصب می شوند.

برای ظاهری مدرن تر، می توانید دستگیره را در مرکز کشو به صورت افقی قرار دهید اما آن را در یک سوم بالایی پانل کشوها به صورت عمودی نصب کنید.

اگر کشو 24 اینچ یا بیشتر است، توصیه می کنیم یک دستگیره دوم اضافه کنید. برای داشتن ظاهری عالی برای قرار دادن دستگیره کابینت خود – کشو را به یک سوم تقسیم کنید و دو دستگیره را در قسمت چپ راست (یا یک سوم) کشو قرار دهید.

دستگیره کابینت لوکس

قاعده کلی برای نصب کش کابینت یا کاپ کش تقریباً مشابه نصب دستگیره روی کابینت است. ببین بهت گفتم شوهر عزیز، ما دوست داریم همه چیز رو ساده نگه داریم.

با این حال، با دستگیره های کابینت (اگر از بالا به خاطر بیاورید) آنها آسان هستند زیرا فقط یک پیچ وجود دارد. با این حال، وقتی نوبت به نصب کش های انگشتی یا حتی فنجانی می رسد، این نوع سخت افزار کابینت معمولاً دو پیچ دارند.

در غیر این صورت تکان می خورند، می چرخند احتمالاً به کابینت های زیبای شما آسیب می زنند.

خوب، وقتی صحبت از کابینت های بالایی می شود، پیچ پایین باید در محدوده 2-½ تا 3 اینچ بالاتر از پایین در قرار گیرد. در کابینت های پایه، برعکس است. پیچ بالایی باید 2-½ اینچ تا 3 اینچ زیر بالای در قرار گیرد.

هنگامی که صحبت از قرار دادن کشوهای کابینت برای کشوهای زیر 24 سال می شود، اغلب کش ها در مرکز قرار گرفته و در وسط پانل کشو نصب می شوند. این یک ظاهر بسیار تمیز و با لمس بالا برای کابینت شما ایجاد می کند.

مانند دستگیره ها، اگر کشو 24 اینچی یا بیشتر باشد، می توانید کشش دوم را اضافه کنید. دوباره کشو را به یک سوم تقسیم کنید و دو کشو را در قسمت چپ راست (یا یک سوم) کشو قرار دهید.

همانطور که گفته شد، برخلاف دستگیره‌ها کشش‌ها دارای طول‌های وسیعی هستند، بنابراین به‌جای افزودن دو دستگیره (یا حتی دو دستگیره) می‌توانید یک کشش بزرگ را انتخاب کنید که متناسب با عرض کشوی شما باشد اما خیلی بزرگ نیست.

 وقتی صحبت از وسایلی مانند یخچال یا ماشین ظرفشویی می شود که با یک پانل تزئینی (به نام پوسته کابینت) پنهان شده اند، اغلب می توانید یک دستگاه کششی با اندازه عالی پیدا کنید.