دفتر نقاشی سایز بزرگ برای محاسبه ارقام در مجلس استفاده شد

دفتر نقاشی خالی فرصتی عالی برای شما فراهم می کند تا خلاقیت خود را از طریق نوشتن، طراحی، نقاشی یا موارد دیگر بیان کنید.

آنها همچنین به عنوان دریچه ای در ذهن شما عمل می کنند که پس از اتمام کار آنها را مرور می کنید. با این حال، بسته به استفاده ای که در نظر دارید، برخی بهتر از بقیه خواهند بود.

ممکن است به دنبال مجله‌ای باشید که به خوبی سفر می‌کند، یا دفتر نقاشی سایز بزرگ که در برابر وسایل طراحی شما مقاوم باشد، یا مجله‌ای که جذاب باشد و به زیبایی نمایش داده شود.

مهم نیست که به دنبال چه هستید، ما یک توصیه برای شما داریم. پنج دفتر نقاشی خالی مورد علاقه ما را در زیر بررسی کنیداین نوت بوک مارپیچی 7 در 10 اینچی به راحتی قابل جابجایی است و به یک سطح طراحی کاملاً صاف باز می شود.

دفتر نقاشی سایز بزرگ

پوشش محکم و در عین حال انعطاف پذیر است و به لطف ساخت سیم دوتایی مارپیچ ها ایمن می ماند. 60 ورق کاغذ خامه ای 90 پوندی (147 گرمی) را پیدا کنید که فاقد اسید، مات و به اندازه کافی ضخیم باشد که در هر دو طرف استفاده شود.

ما همچنین دوست داریم که هر ورق دارای دو بافت باشد که یکی از آنها دندانه ریزتری نسبت به دیگری دارد. می‌توانید این صفحات را با خودکار، نمد و سایر وسایل جوهری تزئین کنید. شما حتی می توانید آنها را با حداقل تاب برداشتن در رنگ بپوشانید.

اگر دوست دارید همیشه یک دفترچه طراحی داشته باشید، این نوت‌بوک‌های کوچک را از شرکت‌های Field Notes در شیکاگو در نظر بگیرید. 

این نوت بوک ها که شبیه نوت بوک های قدیمی محققان علمی طراحی شده اند، فقط 3 و نیم در 5 و نیم اینچ هستند و دارای روکش های انعطاف پذیر هستند تا بتوانید به راحتی آنها را در جیب کت یا شلوار قرار دهید. 

هر نوت بوک دارای 24 برگ کاغذ کرافت سفید بادوام و ساده است. صفحات برای استفاده با مداد، گرافیت، زغال چوب و برخی جوهرها ایده‌آل هستند، اما توصیه می‌کنیم قبل از استفاده از نشانگرهای سنگین‌تر تست کنید.

زیرا ممکن است خونریزی رخ دهد. این‌ها در بسته‌های سه تایی فروخته می‌شوند تا بتوانید آن را ذخیره کنید یا به یکی از دوستانتان بدهید.