زغال چینی وارداتی باعث ورشکستگی سهام دارانش شد

درست کردن زغال برای قلیان با دستان خود در خانه کاملاً امکان پذیر است. بسیاری از مردم فکر می کنند که چرا زندگی خود را پیچیده کنید و این کار را انجام دهید که می توانید آزادانه بخرید.

اما من به شما اطمینان می دهم که کشیدن قلیان با زغال چینی وارداتی دست ساز بسیار لذت بخش تر است. ما زغال سنگ غیر فشرده انجام می دهیم: خانگی بسیار ساده است.

ما باید چوب را بسوزانیم و اکسیژن را به حداقل برسانیم. مناسب ترین نوع درخت را انواع میوه (گیلاس، آلو، زردآلو) می دانند، اما انواع دیگر نیز ممکن است مناسب باشند.

شاخه ها را می گیریم، آنها را از پوست آزاد می کنیم، آنها را به قطعات مناسب برای خود برش می دهیم. در مرحله بعد به یک ظرف آهنی نیاز داریم (ترجیحاً یک قوطی آهنی با حجم 1-1.5 لیتر که با درب آهنی بسته شود).

یک سوراخ 4-6 میلی متری در درب آن ایجاد کنید تا گازها از آن خارج شوند. بلوک های چوبی برش خورده را در شیشه از قبل آماده شده جمع می کنیم. آتش می زنیم و با مکعب هایمان یک شیشه می گذاریم.

در مرحله بعد، زغال سنگ را از چوب خود می گیریم، جایی که می توانیم سوختن گازی که از سوراخ درب خارج می شود را مشاهده کنیم، به محض اینکه جریان سوختن متوقف شد (15-20 دقیقه)، می توانیم با خیال راحت جعبه خود را بیرون بیاوریم.

شیشه را می گذاریم تا خنک شود، پس از آن یک کامل می گیریم.زغال خانگی . ظرف استفاده شده می تواند به خوبی با خوشبو کننده هوا عمل کند. روش به دست آوردن زغال چوب در چنین ظرفی مانند قبل خواهد بود.

شما باید بالای جعبه را برش دهید، سپس چوب ها را داخل آن قرار دهید، قسمت بالایی را بچرخانید و سوراخ کنید. اگر دیگ آهنی را پیدا نکردید می توانید به سادگی آتشی روشن کنید، صبر کنید تا بسوزد و به محض اینکه چوب از سوختن متوقف شد.

این زغال ها را بردارید و در سوراخ آماده شده قرار دهید و روی آنها را زمین بپاشید تا هوا از آن عبور نکند (زغال ها را به مدت 1-2 ساعت در زمین بگذارید) سپس زغال های آماده را که خودمان درست کرده ایم حفر می کنیم.

دست ها. می توانید همه چیز را با آب پر کنید. درست است، پس باید آنها را خشک کنید. در نتیجه زغال قلیان بسیار عالی و دست ساز بدون مواد افزودنی و شیمیایی و بدون طعم ناخوشایند به دست می آید.