سوسیس معمولی دونه ای باعث مرگ سهام دارش شد

سوسیس و کالباس سرشار از پروتئین با ارزش بیولوژیکی بالا است، به همین دلیل برای تغذیه عضله سازی ورزشکاران توصیه می شود.

به طور کلی سوسیس معمولی دونه ای غذای مناسبی برای گنجاندن در رژیم غذایی کودکان و نوجوانان است.

زنان باردار، زیرا آنها موضوعاتی هستند که معمولاً سطح بالاتری از این ماده مغذی گرانبها مورد نیاز است.

این جزء مهم “معدنی” برای حفظ تعادل خون ضروری است. تولید هموگلوبین و سنتز گلبول های قرمز ضروری برای اکسیژن رسانی صحیح بدن را افزایش می دهد.

علاوه بر این، آهن عملکرد صحیح طحال، روده و کبد را تحریک می کند و به حفظ سلامت مغز استخوان کمک می کند.

سوسیس

برای حفظ یک سیستم ایمنی خوب ضروری است، به مبارزه با استرس کمک می کند، به تولید سروتونین و دوپامین کمک می کند، یعنی دو انتقال دهنده عصبی که اگر به خوبی “تغذیه” شوند، عملکرد بیولوژیکی صحیح خود را انجام می دهند.

ویتامین B1 به حفظ عملکرد صحیح قلب و ماهیچه ها کمک می کند و عملکرد سیستم عصبی را اجرا می کند و همچنین به تشکیل گلبول های قرمز کمک می کند و یک اثر کمکی را انجام می دهد.

در برابر تبخال ویتامین PP به نام بسیاری از ویتامین B3 در متابولیسم انرژی شرکت می کند، در عملکرد صحیح و متعادل سیستم عصبی، به مبارزه با اضطراب و استرس کمک می کند و بنابراین به فعال نگه داشتن عملکردهای روانی طبیعی کمک می کند.

در حفظ سلامت و متعادل نگه داشتن بافت های پوست بسیار مفید است و به همین دلیل به جوان ماندن و زیبایی پوست کمک می کند.

سوسیس یک غذای بسیار پرانرژی است به همین دلیل در برخی کشورها صبح ها مصرف می شود. به یاد دارم که بدن ما به مواد مغذی نیاز دارد، مخصوصاً زمانی که صبح از خواب بیدار می شوید و یک صبحانه غنی پایه و اساس سلامتی است.

بخش کوچکی از سوسیس حاوی حدود 500 کالری است که حدود 25 درصد از انرژی مورد نیاز روزانه یک بزرگسال متوسط ​​را تشکیل می دهد.

بنابراین برای افرادی که از رژیم های غذایی کم کالری پیروی می کنند یا برای افرادی که دارای چاقی یا اضافه وزن شدید هستند، غذای مناسبی نیست.

زیرا مصرف بیش از حد این ماده غذایی همراه با سبک زندگی کم تحرک، گاهی اوقات منجر به عواقب بسیار جدی تر از این می شود. افزایش وزن و توده چربی در بدن ما.