علاقه مرد به جوراب مردانه نانو باعث سکته قلبی او شد

اختراع حاضر مربوط به جوراب‌ها و به‌ویژه جوراب مردانه نانو کاربردی است که روی کفش‌های مورد استفاده برای کرایه پوشیده می‌شوند.
با اجرای هفته کاری 5 روزه، افراد بیشتری از ورزش به عنوان یک سرگرمی برای رفع استرس در طول هفته در تعطیلات آخر هفته لذت می برند.
انواع ورزش ها مانند اسکیت، بولینگ، گلف، رولربلینگ، اسکی و اسنوبورد وجود دارد که معمولاً می توان با آنها روبرو شد.
اما برای لذت بردن از این ورزش ها تجهیزات خاصی لازم است و در این میان کفش ضروری است و نمی توان با کفش پاشنه بلند بولینگ بازی کرد یا با کفش کتانی اسکی کرد.
با این حال، اگر گاهی اوقات این نوع ورزش را انجام می دهید، به جای پوشیدن کفش های اختصاصی، از کفش های اختصاصی استفاده کنید.
خیلی وقت‌ها پیش می‌آید که کفش‌هایی متناسب با سایز پای خود را در فروشگاه اجاره‌ای کرایه می‌کنید و می‌پوشید.با این حال، زمانی که این کفش های کرایه ای را دریافت می کنید و می پوشید، همه احساس ناراحتی می کنند.
بر اساس نظرسنجی که اخیراً از یک برنامه اتهامات اجتماعی از تلویزیون عمومی پخش شد، تعداد زیادی میکروب و قارچ در همه این کفش‌های اجاره‌ای ورزشی یافت شد که 17 برابر بیشتر از صندلی توالت است. کفش های اجاره ای به عنوان یک معضل اجتماعی مطرح شد.
ویژگی اختراع حاضر این است که می توان از عفونت هایی مانند قارچ یا باکتری جلوگیری کرد زیرا پاها کاملاً از کفش های آلوده بسته می شوند حتی اگر یک جوراب جداگانه در داخل یا خارج جوراب برای پوشیدن کفش های آلوده پوشیده شود.جوراب های کاربردی که هوابند و ضد آب هستند.
همانطور که در بالا توضیح داده شد، اختراع حاضر مربوط به جوراب های کاربردی است که در داخل یا خارج از جوراب های معمولی استفاده می شود، به ویژه هنگام کار یا کار در مکان های مرطوب و مرطوب یا لذت بردن از ورزش یا ورزش های اوقات فراغت، به همین دلیل نیازی به خرید آنها نبود.
به دلایلی مانند صرفه جویی یا ذخیره سازی، بنابراین بیشتر کفش های اجاره ای برای ورزش برای لذت بردن از اسکیت، بولینگ، گلف، رولربلید، اسکی و اسنوبورد از شرکت های ورزشی به امانت گرفته شده و مورد استفاده قرار گرفت.
در نتیجه جمع آوری و مقایسه باکتری های موقت کفش‌های کرایه‌ای و باکتری‌های موجود در زندگی روزمره، مشخص شد که در کفش‌های کرایه‌ای، 5 برابر بیشتر از دستشویی و 17 برابر بیشتر از صندلی توالت، باکتری وجود دارد.