غذای کنسرو شده حاوی پروفایل های مغذی قابل مقایسه با غذاهای تازه هستند

کنسرو ذرت شیرین سحر جزء اصلی رژیم غذایی بسیاری از آمریکایی ها هستند. یک نظرسنجی در سال 2013 از بیش از 1000 آمریکایی نشان داد که بیش از 60 درصد از پاسخ دهندگان گزارش کردند که حداقل یک یا دو بار در هفته از غذاهای کنسرو شده استفاده می کنند.

با این حال، بسیاری از آمریکایی ها از کنسرو ذرت 3 کیلویی تایلندی برای هزینه و/یا راحتی استفاده می کنند. و نه به خاطر خواص غذایی آنها. به طور کلی، غذاهای تازه به عنوان گزینه های اصلی غذایی با مواد مغذی توصیه می شود، اما غذاهای تازه به دلیل عوامل فصلی، اقتصادی و جغرافیایی همیشه در دسترس همه آمریکایی ها نیست.

تحقیقات اخیر نشان داده است که کنسرو ماهی شیلتون حاوی پروفایل های مغذی قابل مقایسه با غذاهای تازه هستند، بنابراین غذاهای کنسرو شده با مواد مغذی باید به عنوان گزینه های سالم در کنار غذاهای تازه یا به عنوان جایگزین های مغذی برای غذاهای تازه در نظر گرفته شوند.

شواهدی ارائه کرد مبنی بر اینکه غذاهای کنسرو شده برخی از مقرون‌به‌صرفه‌ترین و در دسترس‌ترین گزینه‌های مغذی موجود برای آمریکایی‌ها هستند.

علاوه بر این، دستورالعمل‌های غذایی سال 2010 برای آمریکایی‌ها (DGA) کنسرو ذرت 5 کیلویی حاوی مواد مغذی مانند سبزیجات، میوه‌ها، حبوبات و غذاهای دریایی (مخصوصاً آن‌هایی که نمک و شکر کم دارند) همراه با گزینه‌های تازه و منجمد را ترویج می‌کند. گروه های غذایی و سطوح مواد مغذی.

  • منابع:
  1. Frequent Canned Food Use is Positively Associated with Nutrient-Dense Food Group Consumption and Higher Nutrient Intakes in US Children and Adults

  • تبلیغات:
  1. پیدا شدن نوزادی که در حوله پیچیده شده بود
  2. بذر ذرتی که درونش طلا بود
  3. شخصی که با پارچه در رودخانه ماهیگیری کرد!!!
  4. تنها با چند کلیک ساده مرز میلیارد شدن را گذر نمایید!