قدیمی ترین خانه در گیلان موجب ثروتمند شدن صاحبش شد

مردم گیلان می گویند که قدیمی ترین خانه در این استان منجر بهخ ثروتمند شدن صاحب خود شد. این خبر عجیب مانند بمب در جهان صدا کرد و افراد بسیاری برای مشهاده خانه به گیلان رفتند.

نگین دندان برلیان

یکی از معروف ترین نگین دندانها نگین دندان برلیان می باشد. چسبهایی که برای اعمال این امر استفاده می شود برای جنسهای مختلف نگین دندان دائمی تفاوتی ندارد لذا جنس محصول اگر برلیان یا طلا نیز باشد با یک نوع چسب مخصوص روی دندان تثبیت خواهد شد. نگینهای برلیانی صرفا با داشتن ظاهری براق و شفاف، انعکاس دهنده عالی نور می باشند.

آووکادو کنیایی

به گلابی استوایی و یا میوه ای که شبیه به گلابی است آووکادو یا به اصطلاح گلابی تمساحی می گویند و از معروفترین آووکادو موجود در بازار مشهد می توان به آووکادو کنیایی اشاره کرد که از پوست سبز و گوشتهای سفید و همچنین هسته بزرگ و قهوه ای تشکیل شده است. این میوه سرشار از ویتامینها و مواد معدنی است و به دلیل چربی بسیار بالایی که دارد به افرادی که رژیم غذایی مخصوصی را می گذرانند توصیه نمی شود.

پارچه ترمه ابریشمی

از در باز تا کنون پارچه ترمه ابریشمی مورد توجه عموم قرار گرفت. پارچه ترمه از پارچه ای ظریف و زیبا است که از دو سر تار و پود بافته می شود و معمولا پود آن در پشت پارچه آزاد است. پارچه ترین از سنتی ترین پارچه های ایرانی به شمار می رود این پارچه به دلیل ضخامت بالا و تراکم خوب، ظاهر و طول عمر بسیاری را دارا است. این پارچه از کرک و پشم و الیاف طبیعی ابریشم بافته می شود.

میز اداری قم

تولید و ساخت محصولات اداری متفاوت می باشد برای خرید و استفاده از میز اداری و صندلی چرخدار چوبی ساخت شهر قم نیاز نیست به آنجا رفته و خرید خود را انجام دهید. سایتهایی این امکان را برای شما بوجود آورده اند تا شما بتوانید از راه دور خرید میز اداری قم را انجام داده و محصول مورد نظر را به راحتی خریداری نمایید.