لباس نوزادی دخترانه  را پیدا کنید که مناسب کودک نوپایتان باشد

لباس نوزادی دخترانه  را پیدا کنید که مناسب کودک نوپایتان باشد. یک پوسته بیرونی مقاوم در برابر باد و آب – نایلون ایده‌آل است – و یک ماده خنک‌کننده در داخل، مانند پایین یا پولارتک، انتخاب کنید.

زیپ باید تا زانو یا مچ پا کشیده شود تا راحت‌تر از آن برداشته شود – به خصوص زمانی که زمان تعویض پوشک یا شکستن لگن است. و بررسی کنید که سرآستین‌ها محکم در اطراف مچ پا و مچ قرار بگیرند تا از ورود سرما (یا برف) جلوگیری شود. الاستیک کار می‌کند، اما زبانه‌های Velcro که به شما امکان می‌دهند تناسب نه چندان شل و نه خیلی سفت را تنظیم کنید، حتی بهتر هستند. چه مغازه ای باز کنم ۱۴۰۱ که به سود مستمر برسم؟

دستکش را انتخاب کنید اگر تا به حال سعی کرده اید دستکش را روی دست کودک نوپا بگذارید تا هر انگشت در جای درست قرار بگیرد، می دانید که این کار به آسانی پوشک زدن روی ماهی قرمز است. آموزش دوخت بالش عروس با استفاده از پارچه نخی.

دستکش‌ها را بچسبانید، که راحت‌تر لیز می‌خورند و گرم‌تر هستند، زیرا انگشت‌ها (و گرمایی که تولید می‌کنند) را به هم نزدیک می‌کنند. همانند لباس‌های برفی، دستکش‌ها باید دارای آستر داخلی گرم و پوسته‌ای مقاوم در برابر آب و هوا باشند. کاردستی با تکه های میوه.

و اگر دستکش‌ها با رشته‌های کوتاه متصل نیستند، گیره‌هایی بخرید تا آن‌ها را به آستین لباس برفی کودک نوپایتان بچسبانید. (نکته: قبل از پوشیدن لباس برفی کودک، دستکش‌ها را بپوشید؛ به این ترتیب سرآستین‌ها به نگه داشتن دستکش‌ها در جای خود کمک می‌کند.)

  • منابع:
  1. How to Dress a Toddler for the Weather

  • تبلیغات:
  1. تست استرس اکسیداتیو در بیمارستان‌های آموزشی لیدز
  2. بازار خرید گل و گیاه آپارتمانی کم نور
  3. علوم نانو و فناوری نانو بر درک مفهومی معلمان علوم
  4. استفاده از مشعل در روشن کردن منزل پادشاه