نوعی شامپو بدن که شما می توانید عطرش را انتخاب کنید

“بهترین شامپو برای من چیست؟” چیزی است که همه علاقه مندان به زیبایی از خود می پرسند (به هر حال، موهای سالم با اولین چیزی که روی آن می گذارید شروع می شود).

در حالی که ممکن است شامپو را به عنوان یک عامل پاک کننده مو در نظر بگیرید، به همان اندازه مهم است که هنگام انتخاب شامپو به پوست سر خود نیز توجه کنید.

شامپو کافئین سریتا در همه نوع قشر توجه ها را جلب کرده است.

رسلان توضیح می‌دهد: «شامپوها همه قابلیت‌های پاک‌کنندگی متفاوتی دارند؛ بنابراین، مهم است که قبل از انتخاب نوع پوست سر خود را بشناسید.

از نظر طراحی، شامپو بیشتر از هر قسمت دیگر موهای شما را پاکسازی می کند، بنابراین اگر به عنوان مثال مستعد ریشه های چرب هستید، ممکن است به شامپوی مرطوب کننده کمتر و پاک کننده عمیق تری نیاز داشته باشید.

از طرف دیگر، اگر پوست سرتان خشک‌کننده یا سفت‌تر است، احتمالاً به چیزی مرطوب‌کننده‌تر نیاز دارید.

در اینجا نحوه تشخیص نوع پوست سر شما آمده است. سنت سورین لورد می‌گوید: «پوستی که پس از شستشو احساس سفت شدن می‌کند (یا فقط به تنهایی) یا پوست سر که خارش دارد (با یا بدون پوسته)، نشانه‌هایی هستند که نشان می‌دهند ممکن است پوست سرتان خشک باشد.

از طرف دیگر، پوست سر چرب ممکن است براق‌تر باشد و افرادی که پوست سر چرب و شوره دارند ممکن است پوسته‌هایی داشته باشند که به‌نظر می‌رسند به هم چسبیده‌اند.

در نهایت، پوست سر ترکیبی وجود دارد که به پوست سر اشاره دارد که نه خشک است و نه چرب.

اگر دو تا سه روز بعد از شامپو زدن در مقابل روز بعد از آن چرب شود، متوجه خواهید شد که آیا پوست سرتان ترکیبی است یا خیر.