چراغ خواب دخترانه هدیه وزیر خارجه به نوه ملکه

چراغ رومیزی طبیعی منحصر به فرد ما از بامبو بافته شده طبیعی ساخته شده است.

به عنوان چراغ خواب دخترانه، چراغ بامبو، چراغ رومیزی عتیقه، چراغ رومیزی فانوس یا تزئین میز بوهمیایی زیبا است. این ماده طبیعی و سازگار با محیط زیست نه تنها سبک و ایمن است.

بلکه همچنین بسیار هنری چراغ رومیزی طبیعی چینی بافت بامبوی گرد بافته شده، سایه زیبایی از الیاف طبیعی ایجاد می کند که وقتی روشن شود، بافت طرح دار آن با چشم غیر مسلح قابل مشاهده است.

چراغ خواب دخترانه

این جزئیات بافته شده چراغ رومیزی طبیعی بامبو ظاهری یکپارچه ایجاد می کند. ساخته شده از مواد بامبو طبیعی و باکیفیت با اجزای سیم کشی فهرست شده در  ایده آل برای فضاهای مدرن و سبک ساحلی.

لایه های مسطح بامبو به دور یکدیگر پیچیده شده اند تا چنین کره طلایی را تشکیل دهند. این می تواند نیمه بسته، سطح صاف و صاف، مقاوم در برابر خوردگی، مقاوم در برابر سایش و بادوام باشد.

مناسب برای لامپ های تزئینی، چراغ خواب اتاق خواب، میز مزرعه. لامپ ها یا چراغ های رومیزی بامبو ، روشنایی اداری و غیره

هورمونی به نام ملاتونین تولید می کند. ملاتونین مهم است زیرا ریتم شبانه روزی بدن شما را تنظیم می کند و همچنین همگام سازی می کند، که بیشتر به عنوان چرخه خواب و بیداری عادی شما شناخته می شود. 

این هورمون همچنین مسئول سایر عملکردهای حیاتی بدن مانند تنظیم فشار خون، تولید مثل و جلوگیری از التهاب است.

با این حال، تحقیقات نشان داده است که خوابیدن با نور روشن، تولید ملاتونین بدن را مختل می کند. دکتر جاشوا گولی از بیمارستان زنان بریگهام و دانشکده پزشکی هاروارد 116 داوطلب 18 تا 30 ساله را مورد مطالعه قرار داد و آنها را به مدت 8 ساعت قبل از خواب به مدت 5 روز متوالی در معرض نور اتاق و نور کم قرار داد.

 نتایج نشان داد که نور قرار گرفتن در معرض قطعا تولید ملاتونین را به طور متوسط ​​90 دقیقه کوتاه می کند. همچنین نشان داد که قرار گرفتن در معرض نور در حالی که ملاتونین را بیش از 50 درصد کاهش می دهد.